O firmie

Dowiedz się więcej o Salonie sukni ślubnych

Suknie ślubne marzeń

Nasze suknie ślubne to niepowtarzalne, oryginalne projekty, które tworzymy, aby uświetnić najpiękniejszy dzień w życiu każdej panny młodej. Projektowanie i szycie to pasja, którą realizujemy z ogromną satysfakcją, a największą radością i nagrodą jest dla nas zadowolenie Klientki.

Nasze wieloletnie doświadczenie poparte jest uznaniem – zarówno w kraju, jak i za granicą. Mysłowice, Tychy, Jaworzno, Lędziny, Imielin, Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mikołów, tam nasz salon sukni ślubnych jest najbardziej rozpoznawalny. Eksportujemy również suknie ślubne na rynki Unii Europejskiej. Bierzemy udział w międzynarodowych pokazach mody ślubnej, w targach i prestiżowych wystawach. Nasze kreacje są prezentowane w renomowanych czasopismach modowych zarówno w kraju, jak i za granicą. Trzymamy rękę na pulsie, śledząc wydarzenia branżowe i czerpiąc inspiracje ze światowych wybiegów ślubnych.

Sklep sukien ślubnych to nie tylko kreacje – to również pełna gama akcesoriów, abyś na miejscu mogła dobrać wszystkie potrzebne dodatki, tworząc jednolitą całość, a to wszystko w wyjątkowej atmosferze. Oferujemy: welony, bolerka, szale, torebki, rękawiczki oraz buty. Warto wspomnieć, że jako pracownia sukien ślubnych w Mysłowicach jesteśmy w stanie zaproponować Państwu dużo korzystniejsze ceny przy zachowaniu tej samej jakości.

Dokładamy starań, aby finalny efekt naszej pracy był dokładnie taki, jak zaplanowałaś – perfekcyjna suknia ślubna, uszyta na miarę najnowszych trendów, dostosowana do Twoich potrzeb i harmonijnie wpisująca się w Twoją wizję ślubnej stylizacji. Starannie dbamy o najdrobniejsze detale. Suknie ślubne wykonujemy z doskonałej jakości tkanin sprawdzonych producentów z Hiszpanii, Włoch i Portugalii.

Projektowaniem i szyciem sukni ślubnych zajmujemy się już ponad 15 lat. Nabyte w tym czasie doświadczenie pomaga nam spełnić marzenia każdej panny młodej i sprawić, żeby olśniła gości i wybranka swoim blaskiem. Nasze stylistki doradzą podczas wyboru sukni, uwzględniając typ urody, figurę, pożądany styl oraz preferencje panny młodej – w szczególnej i wyjątkowej atmosferze troski o Wasze zadowolenie.

Zdajemy sobie sprawę, że liczy się każdy szczegół, dlatego w naszym salonie Klientka uczestniczy w procesie tworzenia sukni ślubnej od początku do końca – w każdym momencie i na każdym etapie macie bezpośredni wpływ na dokonywane wybory i decyzje, prowadzące do oszałamiającego efektu finalnego.

Szyjemy zarówno autorskie modele, tworzone od podstaw w naszych pracowniach, jak i projekty na życzenie, według indywidualnych preferencji Klientki. Możesz wskazać nam wybrany model – rysunek, zdjęcie lub swój pomysł, a my wdrożymy go w życie i przygotujemy suknię ślubną na miarę Twoich potrzeb.

naszej pracowni sukien ślubnych rozumiemy wyjątkowość okazji i potrzebę, aby w tym szczególnym dniu wszystko było idealne – dlatego projektujemy jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne suknie ślubne. Mysłowice to dogodna lokalizacja naszej pracowni. Możesz nas znaleźć również wyszukując suknie ślubne Tychy oraz suknie ślubne Jaworzno.

W naszej pracowni suknie ślubne zamawiają Klientki z KatowicSosnowcaDąbrowy GórniczejMikołowa i całego województwa Śląskiego. Dołącz do grona usatysfakcjonowanych Klientek. Odwiedzając naszą Pracownię możesz liczyć na atrakcyjne rabaty – oferujemy znacznie niższe ceny, niż w firmowym salonie.

ZAPRASZAMY !